Şehir Seç

Nasıl Çalışır?

İhlasTR

Nasıl Çalışır?

ihlastr’nin amacı Türkiye’de ilk kez kurulan su içme oranlarını Arsenik,Klor, Kireç ve TDS Ph ppm değerlerine göre harita lokasyon bazlı ziyaretçilerine anlık sunmasıdır. Dünya Sağlık Örgütü’nün üstüne basa basa durduğu en önemli nokta “su” olduğunun bilincinde olup, Web 2.0 destekli sizlere su değer listeleme platformu oluşturduk.

Sağlık, Ekonomi ve Yeni Dünya Düzeni

En önemli miraslarımızdan biri olan çoçuklarımıza sağlıklı su içirmeyi çok istiyoruz. Ama güvenilir içme suyu kaynaklarının ne oranda doğru olduğunu bilmiyor, kulaktan dolma bilgilerle çeşitli su kaynaklarına yöneliyoruz. Her su kaynağının kendine göre bir eksisi olabilir. En önemlisi bu eksilerin sağlık açısından en iyi olanıdır.

Sistem sizin gönderdiğiniz laboratuvar sonuçları, su tahlilleri, resmi haber kaynakları, resmi belge, tds ph değerini gösterir resim, güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgiler ışığında sonuçları haritaya ekliyoruz.  Gelen ziyaretçiler haritadaki kategorilerden ilgilendiğini seçebiliyor ve şehirine göre tehlikeli içme suyu oranı olan yerleri görebiliyor.

Şimdilik hayır. Kar amacı gütmeyen bir sistem olduğumuz için şu anlık ücretli sistemi devreye sokmadık. Sunucu ve site masraflarımızın karşılanması için web sitemize görsel reklam koyabiliriz.

Arsenik, Klor, Kireç ve TDS PH ppm değerlerinizi üst menümüzde bulunan http://www.ihlastr.com/arsenik-gir/  bağlantısından içme suyunuza ait içilebilir/içilemez veya içme suyu değerlerine ait bilgilerin bulunduğu belge,fotoğraf ve kaynaklarla eklediğiniz de 24 saat içerisinde modaratörlerimiz tarafından incelendikten sonra onaylanacaktır.

Amaç insanlara bilgi kirliliğinden yoksun, şeffaf bir alanda su platformu sunmaktır. Güncel veritabanımız ile anlık su oranlarını haritalarda takip edebileceksiniz. Herkes birbirinin gönderdiği belgeli ve kaynaklı su oranları ile içme suyu bölgelerini tanıyacak, buna göre içme suyu kaynağı arayışına girecektir. Düşündük ve yaptık. On numara oldu!

Sistemimiz dünyada ilk olduğunu söyleyebiliriz. İçilebilir su kaynaklarının gerçek oranları ile listelendiği tek site olduğumuzu sizlere söyleyebiliriz. Kısa zamanda büyüyeceğimizi, petrol yerine su savaşlarının çıktığı yeni dünya düzeninde sizlere iyi hizmet vermekten gurur duyduğumuzu söyleyebiliriz.

 

İhlasTR Hakkında

İhlastr size lokasyon bilgileriyle su arıtma şubelerini, bayilerini, bölge müdürlüklerini, şehir arsenik oranlarını ve su & su arıtma hakkında bilmek istediğiniz herşeyi sizlere sunar.

Faydalı Linkler

Son Haberler